Chusta tkana splot skośno-krzyżowy LennyLamb, dług.4,6m, Babie Lato Zobacz większe

Pomarańczowa Zumba IIgat

100% bawełna

Nowe

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rozmiar chusty należy dopasować do osoby noszącej - nie do noszonego dziecka.

Rozmiar M – Standard – (dł 4,6 m.,szer 0,7 m) dla osób o przeciętnej budowie ciała (do rozmiaru 42/44).
 
Do każdej chusty dołączona jest płytka CD-wszytsko o chustach: jak nosić, jak wiązać itd.
Posiadamy różne kolory i wzory, jak na zdj.
 
Chusta tkana  idealna jest dla pociechy nowo narodzonej , a także dla 2-3 letniego dziecka. Można ją nosić na wiele sposobów, ta sama chusta pasuje do osoby o różnych rozmiarach i różnorodnych sylwetkach. Splot skośno-krzyżowy tkaniny, z której jest wyprodukowana, oraz sposób wiązania, obdarza ją nadzwyczajnymi właściwościami pozwalającymi równomiernie zawinąć dziecko, tak iż jest ono absolutnie zabezpieczone.
 
Nieocenioną zaletą jest to, że odciążony może zostać twój kręgosłup, oraz omdlewające ramiona. Chusta  tkana splotem skośno-krzyżowym,  rozkłada równomiernie ciężar ciała na biodrach, ramionach, plecach noszącego, a bliski kontakt z dzieckiem oddziałuje kojąco na stan emocjonalny noszącego.

Najważniejszą cechą chust tkanych to wariant uplecenia tkaniny z której jest zrobiona. Wykonane są z tkanin o splocie skośno-krzyżowym, który zapewnia jednocześnie elastyczność i wytrzymałość materiału. Splot i grubość są ściśle dostosowane do unikalnego przeznaczenia materiału, jakim jest noszenie nawet sporego dwu lub trzylatka. Specjalne właściwości takich chust zapewniają nie tylko prawidłowe podtrzymywanie kręgosłupa maluszka, ale również wysoką wygodę i komfort noszącego rodzica. 

LennyLamb to gwarancja jakości. Przepiękne, soczyste kolory, uzyskane barwnikami bezpiecznymi dla Twojego szkrabika, które nie zawierają szkodliwych substancji ani metali ciężkich.

Krótsze boki chusty ścięte zostały pod skosem, dzięki czemu upraszczają zawiązywanie. 

Od wieków matki podczas opieki nad dziećmi wykorzystywały to, co miały akurat w zanadrzu. Stąd obecnie chusty posiadają różnorakie kroje i zrobione są z różnych dzianin, bądź tkanin. Mimo to zalety noszenia w nich dzieci są takie same. Wszystkie gwarantują dzieciom bliskość rodzica, a rodzicom wolne ręce.

Chusty umożliwiają noszenie maluszka na wiele sposobów. Świetnie rozkładają ciężar dziecka na ramionach i biodrach. 

Materiał jest przewiewny,lekki, łatwo układający się, a jego wytrzymałość zezwala na pewne i wygodne noszenie malców nawet do 16kg. Nadaje się dla maluszków już od urodzenia. Może być używana zarówno zimą jak i latem.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pomarańczowa Zumba IIgat

Pomarańczowa Zumba IIgat

Napisz opinię

3 Inne produkty w tej samej kategorii: