Chusta tkana splot skośno-krzyżowy LennyLamb, dług.4,6m, Niebieska Zumba Zobacz większe

Niebieska Zumba IIgat M

100% bawełna

Nowe

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,20 zł.


164,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chusta tkana  idealna jest dla pociechy nowo narodzonej , a także dla 2-3 letniego dziecka. Można ją nosić na wiele sposobów, ta sama chusta pasuje do osoby o różnych rozmiarach i różnorodnych sylwetkach. Splot skośno-krzyżowy tkaniny,z której jest wyprodukowana, oraz sposób wiązania, obdarza ją nadzwyczajnymi własciwościami pozwalającymi równomiernie zawinąć dziecko,tak iż jest ono absolutnie zapezpieczone.

Do każdej chusty dołączona jest instrukcja wiązania.

Nieocenioną zaletą jest to, że odciążony może zostać twój kręgosłup, oraz omdlewające ramiona. Chusta tkana LennyLamb rozkłada rówomiernie ciężar ciała na biodrach, ramionach, plecach noszącego, a bliski kontakt z dzieckiem oddziałuje kojąco na stan emocjonalny noszącego.

Najważniejszą cechą chust tkanych jest wariant uplecenia tkaniny z której jest zrobiona. Wykonane są z tkanin o splocie skośno-krzyżowym, który zapewnia jednocześnie elastyczność i wytrzymałość materiału. Splot i grubość są ściśle dostosowane do unikalnego przeznaczenia materiału, jakim jest noszenie nawet sporego dwu lub trzylatka. Specjalne właściwości takich chust zapewniają nie tylko prawidłowe podtrzymywanie kręgosłupa maluszka, ale również wysoką wygodę i komfort noszącego rodzica. 

LennyLamb to gwarancja jakości. Przepiękne, soczyste kolory, uzyskane barwnikami bezpiecznymi dla Twojego szkrabika, które nie zawierają szkodliwych substancji ani metali ciężkich.

Krótsze boki chusty ścięte zostały pod skosem, dzięki czemu upraszczają zawiązywanie. 

Od wieków matki podczas opieki nad dziećmi wykorzystywały to, co miały akurat w zanadrzu. Stąd obecnie chusty posiadają różnorakie kroje i zrobione są z różnych dzianin, bądź tkanin. Mimo to zalety noszenia w nich dzieci są takie same. Wszystkie gwarantuja dzieciom bliskość rodzica, a rodzicom wolne ręce.

Chusty umożliwiają noszenie maluszka na wiele sposobów. Świetnie rozkładają ciężar dziecka na ramionach i biodrach.

Drobnym utrudnieniem może okazać się czas potrzebny do założenia takiej chusty - jednakże po osiągnięciu już nawet kilkudniowego doświadczenia w wiązaniu, przestaje to być problemem. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na temperaturę otoczenia i ubranie malca. Najpopularniejsze wiązania zakładają owinięcie malucha nawet trzema warstwami materiału.

Materiał jest przewiewny,lekki, łatwo układający się, a jego wytrzymałość zezwala na pewne i wygodne noszenie malców nawet do 16kg. Nadaje się dla maluszków już od urodzenia. Może być używana zarówno zimą jak i latem.\

Dziecko noszone w chuście:

  • - łatwiej się adoptuje do otoczenia
  • - bliskość mamy i taty sprawi, że staje się spokojniejsze
  • - ma zapewnioną prawidłową pozycję dla rozwoju bioderek (pozycja na żabkę, jest nieoceniona w profilaktyce dysplazji bioderek)
  • - łatwiej pokonuje udręki ząbkowania i kolki
  • - szybciej dojrzewa emocjonalnie,

Materiał: bawełna produkowana w Polsce -niezawierająca metali ciężkich ani substancji toksycznychOpinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Niebieska Zumba IIgat M

Niebieska Zumba IIgat M

100% bawełnaNapisz opinię

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: