Chusta tkana splot skośno-krzyżowy LennyLamb,dług. 4,6m, rozm. M, Zobacz większe

Piaskowa Dolina IIgat M

skosn-krzyż, 100%bawełna, 4,6m

Nowe

II gatunek, to produkty nowe, które mają niewielkie estetyczne defekty (zaciągnięte, zerwane nitki, pęczki itd).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


154,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Są to chusty pasiaste w splocie skośno-krzyżowy wykonane z tkanin ze 100% bawełny.

Istotną zaletą tych chust jest fakt, że tak naprawdę nie ma tutaj ograniczeń jeśli chodzi o wiek, czy wagę dziecka. Noszenie można rozpocząć praktycznie od pierwszego dnia życia dziecka i kontynuować je do momentu, aż dziecko da nam wyraźny sygnał, że ten sposób przemieszczenia nie jest już dla niego odpowiedni lub gdy sami stwierdzimy, że noszenie stało się dla nas uciążliwe ze względu na zbyt dużą wagę dziecka. Ważne jest tutaj, aby w miarę rozwoju i wzrostu malucha dopasować odpowiednio rodzaj wiązania.

W przypadku tego produktu istnieje niegraniczona ilość wiązań, jakie możemy zastosować. Pozycje, które można tutaj uzyskać to: “brzuszkiem do brzuszka”, kołyska, na plecach czy na boku. Wszystko zależy od potrzeb dziecka i noszącego w danej chwili.

Chusty te są idealne na długie spacery, bardzo dobrze rozkładają ciężar, odciążają kręgosłup i dlatego są polecane przez rehabilitantów. W pierwszym okresie ich używania wiązanie może zabrać nieco czasu, ale jest to jedynie kwestia nabrania wprawy i doświadczenia. Do każdej chusty dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli ktoś nie będzie się czuł wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wiązania zawsze może skorzystać z pomocy Doradców Noszenia.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Piaskowa Dolina IIgat M

Piaskowa Dolina IIgat M

II gatunek, to produkty nowe, które mają niewielkie estetyczne defekty (zaciągnięte, zerwane nitki, pęczki itd).

Napisz opinię

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: