Chusta tkana L żakardowa LennyLamb Zobacz większe

Pistacjowa Koronka-II gatunek L

L 100%bawełna

Nowe

Drugi gatunek to produkty nowe, które mają niewielkie estetyczne defekty (zaciągnięte, zerwane nitki, pęczki itd).Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,60 zł.


236,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rozmiar chusty należy dopasować do osoby noszącej - nie do noszonego dziecka.

Do każdej chusty dołączona jest płytka CD-wszytsko o chustach: jak nosić, jak wiązać itd.

Chusta tkana  idealna jest dla pociechy nowo narodzonej , a także dla 2-3 letniego dziecka. Można ją nosić na wiele sposobów, ta sama chusta pasuje do osoby o różnych rozmiarach i różnorodnych sylwetkach.

Nieocenioną zaletą jest to, że odciążony może zostać twój kręgosłup, oraz omdlewające ramiona. Chusta ze splotem skośno-krzyżowym, rozkłada rówomiernie ciężar ciała na biodrach, ramionach, plecach noszącego, a bliski kontakt z dzieckiem oddziałuje kojąco na stan emocjonalny noszącego. 

 
LennyLamb to gwarancja jakości. Przepiękne, soczyste kolory, uzyskane barwnikami bezpiecznymi dla Twojego szkrabika, które nie zawierają szkodliwych substancji ani metali ciężkich. 

 
Od wieków matki podczas opieki nad dziećmi wykorzystywały to, co miały akurat w zanadrzu. Stąd obecnie chusty posiadają różnorakie kroje i zrobione są z różnych dzianin, bądź tkanin. Mimo to zalety noszenia w nich dzieci są takie same. Wszystkie gwarantuja dzieciom bliskość rodzica, a rodzicom wolne ręce.

Chusty umożliwiają noszenie maluszka na wiele sposobów. Świetnie rozkładają ciężar dziecka na ramionach i biodrach.

Drobnym utrudnieniem może okazać się czas potrzebny do założenia takiej chusty - jednakże po osiągnięciu już nawet kilkudniowego doświadczenia w wiązaniu, przestaje to być problemem. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na temperaturę otoczenia i ubranie malca. Najpopularniejsze wiązania zakładają owinięcie malucha nawet trzema warstwami materiału.

Materiał jest przewiewny,lekki, łatwo układający się, a jego wytrzymałość zezwala na pewne i wygodne noszenie malców nawet do 16kg. Nadaje się dla maluszków już od urodzenia. Może być używana zarówno zimą jak i latem.

Dziecko noszone w chuście:

  • - łatwiej się adoptuje do otoczenia
  • - bliskość mamy i taty sprawi, że staje się spokojniejsze
  • - ma zapewnioną prawidłową pozycję dla rozwoju bioderek (pozycja na żabkę, jest nieoceniona w profilaktyce dysplazji bioderek)
  • - łatwiej pokonuje udręki ząbkowania i kolki
  • - szybciej dojrzewa emocjonalnie,

Materiał: bawełna produkowana w Polsce -niezawierająca metali ciężkich ani substancji toksycznych

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pistacjowa Koronka-II gatunek L

Pistacjowa Koronka-II gatunek L

Drugi gatunek to produkty nowe, które mają niewielkie estetyczne defekty (zaciągnięte, zerwane nitki, pęczki itd).Napisz opinię

16 Inne produkty w tej samej kategorii: